تبلیغات
کاربردی

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی در خانه + دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی

تبلیغات
4.5
(2)

این روزها دیگر یادگیری زبان انگلیسی به یکی از واجبات زندگی هر فردی تبدیل شده است. در گذشته چندان یادگیری زبان دوم برای افراد مهم نبود و صرفاً افرادی که اهل پژوهش بودند یا این که قصد مهاجرت به کشوری دیگر را داشتند شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کردند. اما این روزها هر فردی باید با هر شرایط شغلی و تحصیلی که داشته برای داشتن یک زندگی باکیفیت‌تر زبان انگلیسی را نیز در کنار زبان فارسی، بلد باشد. با توجه به گسترش روز افزون این زبان اما ممکن است یادگیری زبان روز به روز مشکل‌تر از گذشته شود. در این مطلب بیشتر در مورد اهمیت زبان انگلیسی و نیز آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی و نیز بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی صحبت خواهیم نمود. پس اگر شما نیز این بار عزم خود را جزم کرده‌اید که این راه را تا آخر طی کنید و به یک فرد دوزبانه و کاملاً مسلط به زبان انگلیسی تبدیل شوید این مطلب را تا انتها دنبال کنید. همچنین اگر تمایل دارید تا یادگیری زبان های خارجی دیگر را نیز امتحان کنید و استعدادتان را زمینه یادگیری زبان های دیگر محک بزنید پیشنهاد ما دریافت مجموعه آموزش زبان خارجی فرادرس است؛ برای دریافت این مجموعه آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید:

چرا زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

اول از همه بد نیست کمی در مورد اهمیت یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم. شناخت دلایل یادگیری این زبان به ما کمک می‌کند تا با جدیت بیشتری در راه یادگیری آن قدم برداریم و شانس موفقیت خود را برای آموختن این زبان مهم، بالاتر ببریم.

1. زبان انگلیسی؛ زبانی بین­ المللی

این روزها برای برقراری ارتباط با دنیا، یکی از بهترین و کاربردی‌ترین زبان‌ها، زبان انگلیسی است. این زبان به عنوان زبان دوم اکثر کشورها شناخته شده و می‌تواند در هر کشوری مشکل متفاوت بودن زبان‌ها را حل کند. به عنوان مثال شما می‌توانید به راحتی با یک فرد مکزیکی با زبان دوم خود که همان انگلیسی است صحبت کنید. با این کار نیازی نیست که به جز موارد خاص، زبان هر کشوری را بیاموزید. از این رو یادگیری زبان انگلیسی، می‌تواند به شما امکان ارتباط در سطح بین‌المللی را فراهم نماید.

2. زبان انگلیسی؛ زبانی آکادمیک

برای آموزش حرفه‌ای نیز شما به یادگیری زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. در خیلی از کشورها که زبان آن­ها انگلیسی نیست هم برخی از کتب درسی به زبان انگلیسی آورده شده است. همچنین انگلیسی به عنوان زبان دوم، از همان کودکی به افراد آموزش داده می‌شود. زبان انگلیسی همچنین زبان آموزش عالی می‌باشد و زبان اکثر دانشگاه‌های مهم دنیا، انگلیسی است. از طرفی معمولاً در تمامی زمینه‌های علمی، مقالات و پژوهش‌ها به زبان انگلیسی هستند. از این رو فردی که قصد تحصیل در خارج از کشور را داشته یا مایل است در ایران، دانش خود را در زمینه کاری یا تحصیلی خود بالا ببرد نیاز دارد که به زبان انگلیسی مسلط باشد.

3. زبان انگلیسی، ابزاری آموزشی

این روزها، زبان انگلیسی، یکی از متداول‌ترین ابزارهای آموزشی است. برخی از آموزشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی، تدریس درس‌ها و واحدهای مختلف را به زبان انگلیسی انجام می‌دهند. برخی از مواقع دلیل این انتخاب، این است که در آن منطقه جغرافیایی، به زبان انگلیسی صحبت می‌شود و برخی مواقع نیز ناشی از آن است که این موسسه‌ها قصد داشته دانشجویانی را جذب کنند که هدف آن­ها تسلط بر زبان انگلیسی و در نتیجه‌ی آن، استخدام راحت‌تری در بخش خاصی از دنیاست.

4. زبان انگلیسی؛ زبان محبوب اینترنت و مطبوعات

اکثر وب سایت‌ها در اینترنت، از زبان انگلیسی استفاده می‌کنند. حتی در سایت‌هایی که زبان دیگری دارند نیز معمولاً این امکان وجود خواهد داشت که ترجمه انگلیسی انجام داد. بعد از زبان انگلیسی، زبان روسی در اینترنت، محبوب‌ترین است. این در حالی است که زبان روسی، صرفاً 6 درصد از وب سایت‌ها را توانسته به خود اختصاص دهد. اما زبان انگلیسی، زبان بالغ بر 50 درصد از سایت‌هاست. از این رو طبیعی است که اکثر محتواهای آموزشی و نیز خبرهای روز دنیا، به زبان انگلیسی باشند.

لذا برای آن که از بروزترین وب سایت‌ها، استفاده کنید نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی خواهد بود. همچنین بیشتر کتاب‌ها و روزنامه‌ها نیز به زبان انگلیسی هستند و می‌توان گفت این زبان، زبان اصلی مطبوعات می‌باشد. برای همین کتاب‌های انگلیسی بسیار متداول‌تر از دیگر زبان‌هاست. پس اگر فردی اهل مطالعه و خواندن کتاب‌های جدید هستید، نیاز است که زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

5. زبان انگلیسی؛ زبانی برای افراد اهل مسافرت ­های بین­ المللی

کافی است زبان انگلیسی را فرا بگیرید و بعد از آن به هر جای دنیا سفر کنید. همان‌طور که پیش از این گفتیم، زبان انگلیسی، بین‌المللی است از این رو با تسلط به این زبان، به راحتی می‌توانید سفرهای بین‌المللی داشته باشید. طبق تحقیقات، از هر 5 نفر، یک نفر کمی انگلیسی می‌داند. این در حالی است که این موضوع در رابطه با هیچ یک از زبان‌ها، صدق نمی‌کند.

با نگاهی بر سایت‌های رزرواسیون مسافرتی نیز به خوبی می‌توانید متوجه شوید که گزینه رزرواسیون آنها زبان انگلیسی است. این زبان در فرودگاه‌ها و هر نوع مرکز حمل‌ونقلی نیز بسیار کاربردی خواهد بود. شما همچنین می‌توانید با تسلط بر زبان انگلیسی، علاوه بر تفریح، در کنفرانس، مسابقات، جشن‌های بین‌المللی و حتی المپیک نیز شرکت کنید.

6. زبان انگلیسی؛ زبانی برای تجارت بین ­المللی

اگر اهل تجارت هستید یا دوست دارید به این زمینه کاری ورود کنید و شانس موفقیت خود را در این راه افزایش دهید، بسیار مهم است که زبان انگلیسی را بلد باشید. در تجارت بین‌المللی برای داشتن ارتباطی مؤثر با طرف حساب قراردادهای خود، نیاز است که تسلطی کامل بر زبان انگلیسی داشته باشید. با زبان انگلیسی می‌توانید در هر زمینه‌ای یک تجارت ایمن‌تر را تجربه کنید. حتی اگر قصد دارید در شرکت‌هایی که در زمینه بین‌المللی فعالیت دارند کار کنید نیز باید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. چرا که این شرکت‌ها، کارمندان خود را از بین افرادی انتخاب خواهند نمود که زبان انگلیسی را به خوبی بلند باشند.

7. زبان انگلیسی؛ زبان بالیوود

اگر دوست دارید فیلم‌های هالیوود را باکیفیت عالی و به زبان اصلی تماشا کنید یا موسیقی‌های زبان اصلی مشهور را گوش کنید نیاز است که برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی اقدام کنید. هالیوود در ایالات متحده است و در زمینه تلویزیون و موسیقی در دنیا، بزرگ‌ترین صنعت است. البته ممکن است شما فردی باشید که رؤیای ستاره هالیوود شدن را در سر دارد. در این حالت نیز احتیاج است که خیلی زود دست به کار شده و یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید.

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

سه نکته مهم برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

تا به این جا با هم دلایلی را که نشان می‌داد زبان انگلیسی به یکی از بایدهای زندگی هر فردی تبدیل شده‌اند اشاره کردیم. در ادامه با هم سه نکته مهم برای یادگیری اصولی زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1. تعیین اهداف

برای هر کاری، انسان باید هدف مشخصی داشته باشد. در راه یادگیری زبان انگلیسی نیز، احتیاج است که به طور دقیق و واضح مشخص کنید که چرا می‌خواهید این زبان را یاد بگیرید. به عنوان مثال، برای گردشگری بهتر است که واژگان مورداستفاده در سفر و گردشگری را خوب بلد باشید. البته آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی باعث می‌شود شما یک فرد همه فن حریف شوید. در واقع با یادگیری کامل زبان انگلیسی شما می‌توانید خود را برای هر آن چه در آینده در انتظار شماست آماده کنید. داشتن هدف باعث می‌شود در مسیر خود، پا پس نکشید و این راه را تا آخر با تمامی مشکلات احتمالی، طی کنید.

2. توجه به اهمیت برنامه ­ریزی

برای موفقیت در هر زمینه‌ای نیاز به برنامه‌ریزی است. طبیعی است که راه مهمی چون یادگیری کامل زبان انگلیسی، بدون داشتن برنامه‌ریزی امکان‌پذیر نیست. برای همین برای موفقیت در این راه، نیاز است که یک برنامه‌ریزی حساب شده و دقیق داشته باشید. با برنامه‌ریزی می‌توانید فرصتی کافی برای یادگیری زبان فراهم کنید و به اندازه کافی آن را تمرین کنید. یادگیری زبان انگلیسی چیزی است که نباید بین آن وقفه انداخت. برای همین با یک برنامه‌ریزی درست سعی کنید به صورت مستمر، راه یادگیری این زبان را ادامه دهید.

3. ایجاد تعادل میان چهار مهارت اصلی زبان

برای داشتن راهی درست برای یادگیری زبان توصیه می‌شود به هر 4 مهارت اصلی زبان، اعم از خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن توجه کنید. خیلی از افراد صرفاً روی یک مورد تمرکز کرده و باقی را به حاشیه می‌برند. این در حالی است که برای تسلط بر زبان انگلیسی نیاز است که آن را به صورت صفر تا صد یاد بگیرید. با در نظرگیری این نکات می‌توانید یادگیری زبان را آغاز کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

بهترین روش آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

این روزها همه افرادی که علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند مدام به دنبال راحت‌ترین راه برای آموزش این زبان می‌گردند. خوشبختانه برای یادگیری این زبان نیز این روزها، راه‌های زیادی وجود دارد. این موضوع باعث شده هر فردی با هر شرایطی که دارد این زبان را بیاموزد. به طور کلی اما می‌توان از بین راه و روش‌های آموزش زبان انگلیسی، آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی از طریق تهیه پکیج آموزشی را بهترین گزینه دانست.

این راه به واسطه انعطاف بسیار خوبی که داشته برای هر فردی بسیار مناسب است. با تهیه یک پکیج حرفه‌ای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی شما می‌توانید در خانه بدون هیچ مشکلی، زبان انگلیسی را از پایه یاد بگیرید. از دیگر مزایای که این روش یادگیری برای شما به ارمغان خواهد آورد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. مجموعه پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی به نسبت دیگر روش‌ها از جمله حضور در کلاس‌های آنلاین و حضوری، آموزشگاه‌های زبان بسیار مقرون به صرفه‌تر است؛
  2. در این روش یادگیری شما می‌توانید زمان کلاس را بر اساس زمان استراحت خود تنظیم کنید، با این کار هیچ فشاری به شما وارد نخواهد شد و در کنار دیگر امور زندگی خود می‌توانید زبان دوم خود را نیز قوی‌تر کنید؛
  3. برخلاف دیگر روش‌ها نظیر یادگیری خودآموز، شما یک راه مشخص شده که افراد بسیاری از آن نتیجه گرفته‌اند را دنبال خواهید نمود و نیازی به آزمون و خطا نیست؛
  4. در این نوع آموزش، شما بدون هیچ استرسی و با خیال آسوده می‌توانید این زبان را یاد بگیرید؛
  5. با تهیه یک پکیج آموزشی خوب، نیازی نیست مدام برای رفتن به آموزشگاه در رفت و آمد باشید.

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

5 نکته کلیدی برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

در کنار تهیه یک پکیج آموزشی خوب و باکیفیت، نکات زیر نیز به شما کمک خواهند نمود تا خیلی زودتر به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید:

1. به دیکشنری وابستگی پیدا نکنید

استفاده از دیکشنری خوب است اما نباید همیشه به آن تکیه کنید. زمان تماشای یک فیلم یا برخورد با کلمه‌ای ناآشنا، سعی کنید با استفاده از ذهن خود و کمی فکر کردن معنی آن را به خاطر بیاورید. این که سریعاً برای پیدا کردن معنی هر کلمه، دیکشنری را باز کنید باعث می‌شود ذهن شما در یادگیری زبان تنبل شود.

2. نکات مهم را یادداشت کنید

سعی کنید در زمان تماشای آموزش‌ها، موارد مهم را یادداشت کنید. همچنین گاهی که فیلمی تماشا می‌کنید و کلمه و عبارتی جدید را پیدا می‌کنید را در دفترچه خود بنویسید. نوشتن به تنهایی خود نقشی مؤثر در یادگیری قوی‌تر شما خواهد داشت. از طرفی با یادداشت کردن نکات مهم می‌توانید هر از گاهی از طریق مرور دفترچه خود، آن­ها را دوباره به یاد آورده و به حافظه بلند مدت خود بفرستید.

3. قبل از خواب مرور کنید

یکی از بهترین راه‌های برای افزایش تأثیر هر روش آموزشی، این است که شب‌ها قبل از خواب، آموخته‌های خود را مرور کنید. این کار نیز باعث می‌شود ذهن شما برای یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی تقویت شود. به هیچ عنوان از نقش مرور قبل از خواب، در یادگیری زبان انگلیسی غافل نشوید.

4. به زبان انگلیسی، به عنوان یک مهارت مهم نگاه کنید

به هیچ عنوان یادگیری تئوری زبان انگلیسی، برای دوزبانه شدن شما کافی نیست. بلکه باید این زبان را همچون یک مهارت بیاموزید. از این رو از هر کاری برای قوی شدن زبان خود غافل نشوید. مثلاً می‌توانید با دوستان خود انگلیسی صحبت کنید، فیلم تماشا کنید، یادداشت انگلیسی بنویسید و… در واقع این‌طور نباشد که به صورت تئوری این زبان را یاد بگیرید.

5. به روش آموزشی خود پایبند باشید

بعد از انتخاب روش مناسب آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی، نگاهی رو به جلو داشته و به اطراف نگاه نکنید. سعی کنید به صورت مستمر و منظم، این راه را دنبال کنید و دل‌زده نشوید. قطعاً بعد از مدتی به خوبی تأثیر آن را بر کیفیت زبان انگلیسی خود مشاهده خواهید نمود.

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

کلام آخر در مورد آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

در این مطلب سعی شد به طور کامل تمامی جوانب آموزش زبان انگلیسی مورد بررسی قرار داده شود. اگر شما نیز دوست دارید به یک فرد دوزبانه تبدیل شوید و زبان انگلیسی را نیز همچون زبان فارسی خوب صحبت کنید، خوب بشنوید، خوب بخوانید و خوب بنویسید می‌توانید روی آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی فرادرس حساب باز کنید.

چقدر این محتوای آموزشی برایتان مفید بود؟

از راست به چپ (سمتِ راست 1 ستاره، سمتِ چپ 5 ستاره)

میانگین 4.5 / 5. امتیاز شما ثبت شد: 2

اولین نفری باشید که بازخوردتان را ثبت می‌کنید

تبلیغات

محمد انوری

مرتب باید ساخت. گاهی یک محصول، گاهی یک اثر هنری و گاهی لبخندی شیرین بر لبانِ دیگری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا